کتاب‌ها و مقالات

هوشمنـدانـه کار کنیـد، سخت کار نکنیـد

کتـاب صوتـی هوشمنـدانـه کار کنیـد، سخت کار نکنیـد اثر مشترک جـک کایلـس و مایـکل لوبایـف، باورهای غلط درباره‌ی کارکردن را یک به یک مطرح کرده و به چالـش می‌کشد و اصـول و روش‌های کار اثـربخـش و هدفمنـد را برای کسب موفقیت به شما آمـوزش می‌دهد. ‌
بخش‌های ۱ تا ۴ ایـن کتـاب، ما را به عادات و مهارت‌هایی مجهز می‌کند تا بتوانیم با اطمینان و اعتماد به نفـس به مطالبات خود بپردازیم.
در بخش ۵، درباره‌ی تغییرات عمده‌ای سخن می‌گوید که رخ نموده و مشاغل و زندگی ما را شکل داده است و در آینده در محیط کار حاکم خواهند بود.

تعـداد: 13
فرمت: MP3
حجـم: 38MB
زمان: 40 دقیقه

پـدر پـولـدار، پـدر فقیـر (میکرو کتاب)

اثر رابـرت کیـوسـاکـی می‌تواند نقطه شروعی برای تمام کسانی باشد که می‌خواهند کنترل مالی‌شان را در آینده بدست گیرند.
رابـرت کیـوسـاکـی در کتـاب صـوتـی پـدر پـولـدار، پـدر فقیـر‌ (Rich Dad Poor Dad)‌ درباره‌ی روش‌های زندگی افراد پولدار و افراد طبقه متوسط صحبت می‌کند.
این کتـاب صـوتـی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتـاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید.
میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند.
شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

تعـداد: 1
فرمت: MP3
حجـم: 83MB
زمان:90 دقیقه

برنامـه‌ریـزی هفتگـی

پادکست برنامـه‌ریـزی هفتگـی نوشتۀ دارن هـاردی، به شما کمک می‌کند با استفاده از تکنیک‌های برنامه ریزی در طول هفته به سمت موفقیت قدم بردارید.
مشخص کردن اهداف و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف‌تان چه کوچک و یا بزرگ به زمان و میزان انرژی یکسانی احتیاج دارد، اما پاداش‌ها و تاثیرات آن‌ها با یکدیگر بسیار متفاوت است.
این افراد خود را به کار می‌گیرند و از پس مشکلات و فراز و نشیب‌ها برمی‌آیند و به همین علت قدم‌های بزرگ برمی‌دارند و غیر ممکن‌ها را ممکن می‌سازند.
با گـوش کـردن به کتـاب‌های گـویا در هـر زمـان، امـکان مطالعـه برای شما وجـود دارد.

تعـداد: 1
فرمت: MP3
حجـم: 25MB
زمان:27 دقیقه

keyboard_arrow_up